Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436

LEZZETLİ, TAZE VE MİS KOKULU

Çölyaklılar, Şeker hastaları, Vegan beslenenler
Belirli gıdalara alerjileri olanlar, hoşgeldiniz.
Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436
Kültür Mah. Plevne Bulvarı
No:36/A Alsancak/İzmir
Yol Tarifi Al
İletişim için:
(0) 530 461 85 53 - (0) 534 353 03 92
Ya da tıklayıp bize mesaj gönderin.

HAKKIMIZDA KISA KISA BİLGİLER

Müşterilerimizden sürekli duyduğumuz, merak edilen veya bizim açıklamak istediklerimiz ve ihtiyaç duyduklarımızı, aşağıda sizin için eğlenceli bir hale getirdik. Aşağıda sıralaması karışık, merak edilenleri ve cevaplarını bulabilirsiniz.

Aslında hayır. Badem unu ile yaptığımız bu tatlıların tarif ve reçeteleri bize ait. Ezme kıvamında olan tatlılarımızı kaşık vasıtasıyla yiyorsunuz. Muffin diyoruz çünkü, muffin kalıplarında hazırlayıp, pişiriyoruz.
Haftanın 6 günü, günde 10 saat açığız. Çalışma saatlerimiz aşağıdaki gibidir;

Pzt - 09:00 - 19:30
Sal - 09:00 - 19:30
Çrş - 09:00 - 19:30
Prş - 09:00 - 19:30
Cum - 09:00 - 19:30
Cmt - 09:00 - 19:30
Pzr - KAPALI
Ruudo'nun ne bizim dilimizde ne de başka bir dünya dilinde anlamı yok. Kendimize daha önce hiç kimsenin kullanmadığı bir isim arayışına girdiğimizde işimizin zor olacağını biliyorduk. Bu nedenle, sevdiğimiz ve kulağa hoş gelen harflerden, okunması ve söylenmesi kolay bir marka yarattık.
Şuan için İzmir Alsancak'ta bulunan cafemiz ve Bornova'da bulunan İmalathanemiz dışında bir şubemiz yok. Ancak yoğun ilgi ve talep üzerine, yeni seçenekler düşünmeye başladık bile. Kim bilir, çok yakında evinize çok yakın bir yerlerde oluruz.
Rafine şekerler yerine doğal olan tatlandırıcıları barındıran tarifler hazırladık. Nedir bu doğal tatlandırıcılar? Başta, köyümüzden annemize yaptırdığımız ve gönderttiğimiz Pancar pekmezi olmak üzere, Hurma, Bal, Muz, Keçi boynuzu gibi meyve ve tatlandırıcılar kullanıyoruz.
Evet, ekmeklerimizi sipariş üzerine hazırlıyoruz. Bunun nedeni ise, neredeyse herkesin farklı bir alerjik durumunun bulunması. Bazı müşterilerimizin mayaya, bazılarının yumurtaya, bazılarının mısıra alerjisi olabiliyor. Bu nedenle herkes için, kendilerine uymayan malzemeyi kullanmadan ekmek yapıyoruz.
Sorunuzun cevabı evet. Tüm Türkiye'ye anlaşmalı kargo firmamız ile kargo yapıyoruz. 600km uzaklıktaki tüm şehirlere, ürünlerinizi 1 gün sonrasında ulaştırmaktayız.
Kahvelerimizi kendimiz kavurmuyoruz. Çünkü ne kadar iyi yapsak ta, dünya devi olan Lavazza'dan daha iyi yapamayacağız. Bu nedenle kahvelerimizi İtalyan Lavazza firmasından çekirdek şeklinde alıp kendimiz öğütüyoruz. Hazırda kahve bekletmeden, tüm müşterilerimize özel demliyor ve en lezzetli haliyle sunuyoruz.
Özellikle memleketimiz Eskişehir bölgesinde yoğun olarak bilinen, şeker pancarından, uzun ve zahmetli aşamalar sonucunda elde edilen pekmezdir. Konsantre bir yapısı vardır ve iki üç çay kaşığı ile neredeyse bir pastayı tatlandırabilirsiniz. Diğer meyve pekmezleri gibi mayhoş tadı olmadığından, içine girdiği tatlının tadını değiştirmeden tatlandırır.
Aslında asıl amacımız bu. Tek bir tarif içerisinde hem çölyak hastalarını, hem şeker hastalarını, hem vegan beslenenleri, hem diyet yapanları, hemde farklı gıdalara alerjileri olanları toplamaya çalışıyoruz. Örneğin badem tatlılarımız, içerisinde hiç bir hayvansal gıda içermediği için vegan. Badem unu ile yapıldıkları için Glutensiz. Süt ve süt ürünü içermeyen. Aynı şeker hastaları için uygun porsiyondaki tatlılardır.
Siz hala çocuklarınızın doğum günlerinde onlara rafine şekerli pastalardan mı alıyorsunuz? Cevabınızı evet olarak duyar gibiyiz. Peki içerisinde hiç rafine şeker bulunmadan, doğal şekerlerle tatlandırılmış yaş pastalar yaptığımızı söylesek? Hem kalorisi düşük, hem lezzetli hem de hafif yaş pastalar ile doğum günü pastalarına alternatif yarattık.
Hayır! Gün içerisinde istediklerinizi adresinize getirebildiğimiz bir paket servis ağımız yok. Ancak anlaşmalı kargomuz ile siz bize gelemiyorsanız 1 gün içinde istediklerinizi size ulaştırıyoruz.