Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436

LEZZETLİ, TAZE VE MİS KOKULU

Çölyaklılar, Şeker hastaları, Vegan beslenenler
Belirli gıdalara alerjileri olanlar, hoşgeldiniz.
Nesibe Özçörekçi - Ruudo Coffee Bakery
VD : Kordon VN : 2461677436
Kültür Mah. Plevne Bulvarı
No:36/A Alsancak/İzmir
Yol Tarifi Al
İletişim için:
(0) 530 461 85 53 - .
Ya da tıklayıp bize mesaj gönderin.

NEDEN BURADAYIZ VE NEDEN BU İŞİ YAPIYORUZ?

HİKAYEMİZ

Biz ebeveynlerimizden 2 tanesini şeker hastalığından kaybetmiş, kendileri ve çocukları için daha sağlıklı beslenmeyi ilke edinmiş ve bu doğrultuda yola çıkmış bir çiftiz.
Bu hayalimizi ve ilkemizi gerçeğe çevirmek adına attığımız adımlar bizi Ruudo Coffee & Bakery'e kadar getirdi. Bu yola girmemizi sağlayan acı tecrübelerimiz bizi bu girişimi yapmaya itmiş bulunmakta. Bizim ise ilerde olabilecekleri saymazsak şuanlık herhangi bir alerjik veya sağlık sorunumuz bulunmamakta.

İzmir'de yaşamaktayız ve 30 lu yaşlarımıza henüz gelmedik. Sattığımız, sipariş olarak ürettiğimiz tüm ürünlerin reçetelerini kendimiz yazıyor, hazırlıyor ve pişiriyoruz. Gösterilen yoğun ilgiden kaynaklı motivasyonumuz daha da artmış, enerjimiz yükselmiş durumda.

Herkese Teşekkür Ederiz.

YAPTIĞIMIZ

Amaçlarımız doğrultusunda şuanda, Çölyak hastaları, Şeker hastaları, Glutensiz beslenenler, Gıda alerjileri olanlar, Vegan beslenenler, İnsülin direnci olanlar, Spor yapanlar, diyet yapanlar, Un tüketemeyenler gibi bir çok kategorideki müşterilerimize uyacak şekilde gıda ürünleri yapmaktayız.

Ruudo Coffee & Bakery ile bir konsept yarattık ve bu konsept dışına çıkmayan ürünleri üretip, müşterilerimize hem cafemizde, hem paket olarak servis ediyoruz. Kargo ile 1-2 gün arası mesafe alacak bölgelere özel veya günlük yaptığımız ürünlerimizi kargoluyoruz. Doğum günleri için sıfır şeker, glutensiz yaş pastalar hazırlıyoruz. Gerçekten lezzetli glutensiz ekmekler yapıyoruz, bu ekmeklere tazecik bol malzemeli sandviçler hazırlıyoruz. İster alıp gidebileceğiniz, ister oturup yiyebileceğiniz badem unundan yapılan onlarca çeşit tatlımız bulunmakta. Enerji barlarımız, ıslak keklerimiz ve kurabiyelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Evet herşey glutensiz ve şekersiz.

HEDEFİMİZ

Ticari hedefimiz, rafine şeker veya buğday unu kullanmadan da çok güzel tatlar çıkartılabileceğini kanıtlamak. İnsanların korkmadan, diyetlerini bozmadan, hastalıklarının tetiklenme endişelerini taşımadan, mevcut hastalıklarının ittiği yiyeceklere mahkum kalmadan gönül rahatlığı ile oturup herşeyi yiyebilecekleri, paket yaptırıp götürebilecekleri, özel sipariş vererek sadece kendilerine özel şeyler yaptırabilecekleri bir lokasyon haline gelmek istiyoruz.

Manevi hedefimiz ise, tüm müşterilerimiz ile arkadaş olabilmek, geldiklerinde sohbet edebilmek, mutlu ve huzurlu bir işletme olabilmek. Ürünlerimizi hiç bir zaman başka bir usta eline emanet etmeden daima karı koca olarak keyifle yapmayı ve herkesin yüzündeki gülümseme olabilmeyi hedefliyoruz.

Başından sonuna kadar, kimseyi kırmadan, kandırmadan. Eleştirilerinizi ve memnuniyetinizi önemseyerek bebek adımlarıyla ilerlemek en büyük idealimizdir.